7 sonuçtan 1 ile 7 arası
 1. #1
  Status
  Offline
  gurakpld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üye
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Mesajlar
  20

  gucresim
  Güç Puanı
  14


  Yazı Boyutu

  Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  Sponsor
  Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)
  İlk olarak belirtmek gerekir ki,oral steroidlerin hepsi toksittir. First pass dediğimiz etken maddeyi koruma amaçlı alpha-17-alkyl ilave olan bu steroidler karın,bağırsak ve karaciğer yoluyla vücutta çalışmakta. Bu alpha-17 maddesi ise maalesef ki karın ve bağırsaktan ziyade en çok karaciğere zarar vermekte ve toksit bırakmakta. Bu yüzden oral steroidler toksit olarak adlandırılmaktadır.

  İkinci olarak,testosterone ham maddesine sahip oral bir steroid bulunmamakta. Daha doğrusu bulunmakta ama kullanımı nerdeyse hiçbir işe yaramamakta. Virigen ticari adıyla eczanelerde de satılan sentetik erkeklik hormonu tableti,asla kas içine zerk edilen Enantat,Sustanon vb erkeklik hormonlarının yerini tutamamakta. Anabolik olarak kullanacağımız diğer oral steroidlerde bir noktada erkeklik hormonu üretimimizi baskılayacağından ve alacağımız tablet testosterone bu noktada yetersiz kalacağından tablet kürlerinde kalıcı kas kazanımı nispeten daha az olmakta,androjenik yan etkiler ise daha riskli olmaktadır.

  Yukarıda belirttiğim iki madde,neden enjekte steroidleri başrollerde tercih edeceğinize dairdi. Yine de tablet kürü yapmak ve kararında da olsa kas kazanmak mümkün.

  Winstrol,Anapolon,Dianabol,Oxandrolone,Halotestin, Turinabol gibi tablet steroidlerle birçok kişi kür yapmakta,komple kürlere göre zayıf kalsalarda kas kazanmaktadırlar. Bu ilaçlar içerisinden hangisini kullanacağınıza dair seçim yaparken hedefinizi belirlemeniz lazım.

  Winstrol: Kaslara çok güzel şekilde dirilik ve sertlik kazandırır. DHT türevidir,östrojene dönüşmez. Yine de kullanırken Proviron gibi androjen destekleyici almak gerekmektedir.
  Günlük dozajı:30-50 mg,1-4 hafta

  Dianabol: Östorjene dönüşerek,hatta tüm gücünü östrojenden alarak vücutta su toplayan ve kana hızlı karışarak iyi ölçüde güç ve ölçü veren bir steroidtir. Doğal testo üretimini baskılayacağından yine Proviron gibi bir anti madde almak gerekir.
  Günlük dozajı:40-60 mg,1-6 hafta

  Anapolon: Vücutta çalışma prensibi dianabol'le aynıdır,ciddi şekilde östrojene dönüşür ama aynı zamanda da ciddi şekilde de androjenik gücü vardır. Bu yüzden hem östrojen hem de androjen olarak yan etkilere yer açar. Fazla derecede su tutar,buna karşılık dünyadaki en güçlü steroidlerdendir.
  Günlük dozajı:50-150 mg,1-4 hafta

  Oxandrolone: Sadece oral steroidler arasında değil,tüm steroidler arasında en masum olanıdır. Yan etkileri nerdeyse yoktur,ama vereceği katkı da sınırlıdır. Yağ yakımı yapar,hafif kuvvet ve enerji verir. Hiçbir şekilde aromatize olmaz. Kür arası geçişlerde,kür sonlarında kullanılır,adeleyi korur. Yukarıdaki steroidlerden biriyle rahatça kombine edebilirsiniz.
  Günlük dozajı:30-70 mg ,1-6 hafta

  Turinabol: Kısaca açıklamak gerekirse,dianabol'ün onun kadar su tutmayan,onun kadar aromatize olmayan versiyonu diyebiliriz. Dianabol kadar hızlı şekilde güç ve ölçü vermez,daha çok adelelerde sertlik için kullanılır. Yine de doğal testo üretimini baskıladığından koruyucu almak gerekmektedir. Androjenik değeri de anabolik değeri de çok yüksek değildir.
  Günlük dozaj:30-50 mg,1-4 hafta

  Halotestin: Tüm steroidler içerisinde en güçlü olanlardandır. İnanılmaz yüksek bir anabolik değere sahiptir buna karşılık androjenik yan etkiler gösterse de asla su tutmaz,aromatize olmaz ve östrojene dönüşmez. Yağ yakımı,kuvvet kazanımı için idealdir. Proviron yerine arimidex gibi bir kuvvetli anti madde ile kullanılmalıdır.
  Günlük dozaj:30-60 mg,1-4 hafta

  Yukarıda tanımını yaptığım bu oral steroidleri amacınıza yönelik kombine edebilirsiniz. Kombine yaparken mutlaka bir anti östrojen bulundurmanız,ve karaciğer koruyucu (milk thistle vb) eklemeniz gerekmektedir. Ayrıca iki tane aynı tarz steroidi aynı küre koymayın.

  Örnek vermek gerekirse bir kürde Anapolon varsa,Danabol veya turinabol gereksizdir. Aynı şekilde danabol varsa turinabol veya anapolona gerek yoktur. Winstrol,her kürde kombine edilebilir,aşırı su tutumunu engelleyebilir.

  *Alıntıdır

  ZeusS, cocuna ve Crixus bunu beğendi

 2. #2
  Status
  Offline
  shadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  shadow
  Üyelik tarihi
  May 2013
  Yer
  Yunanistan
  Mesajlar
  7

  gucresim
  Güç Puanı
  24


  Yazı Boyutu

  Cevap: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  TABLET KÜR OLARAK BİR ÖRNEK

  KÜR
  HAFTALAR
  METHANE
  10mg tab
  Oxymetholone
  50mg tab
  PROVIRON
  25mg tab
  TAMOXİFENE
  20mg tab
  1 3 tabs/day 1 tab/day

  2 3 tabs/day 1 tab/day

  3 4 tabs/day 1 tab/day 1 tab/day
  4 4 tabs/day 1 tab/day
  1 tabs/day
  5 3 tabs/day 1 tab/day 1 tab/day
  6 3 tabs/day


  7

  1 tab/day 1 tabs/day
  8


  1 tabs/day
  9


  1 tabs/day
  Total:
  140 tabs Methane (150 tabs) ROID PLUS
  30 tabs Oxymetholone 50 ROID PLUS
  28 tabs Tamoxifene ROID PLUS (30 tabs)
  21 tabs Proviron Mesterolon (20 tabs)
  Her vücut ağırlığı başına En az 3 grm günlük kalori alımı kg / vücut ağırlığı başına 50 cal olan protein tüketilmelidir. Yüksek yoğunluklu eğitim egzersiz haftada 4-5 gün yapılmalı ve kür sırasında bol su içmek gerekir.

  Doz günde iki kez Sabah ve akşam. Mide Rahatsızlığını önlemek için Yemek ten sonra alınmalıdır.

  Karaciğerininizi korumak için Milk Thistle ve Alfa Lipoik asit takviyesi bol su Yorulan Böbrek içinde Balık yağı almak kür boyunca tavsiye edilir.
  Bu max örnek bir kürdür. Her zaman düşük dozlarda bir kür başlar vedaha sonra max ulaşır. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız kötü dozu azaltın veya çıkarın.
  Gerekirse kürden sonra ZMA veya Tribulus normale geri dönmek doğal testosteron seviyelerini artırmak için de kullanılabilir.

  SantoR Beğendi.

 3. #3
  Status
  Offline
  gurakpld - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Üye
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Mesajlar
  20

  gucresim
  Güç Puanı
  14


  Yazı Boyutu

  Cevap: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  Arkadaşlar tablet steroidlerle kür olmaz karaciğeri bitirmekten başka bir işe yaramaz vede sonuç alınmaz. Enjeksiyon candır etkilidir ! İğneden korkan bu işe hiç girmesin...

  konuyu paylaşmamın amacı yazmayı unutmuşum yapılması amacıyla değildir ne ibretlik paylaşımlar var diyedir...

  Mentzer ve cocuna Beğendi.

 4. #4
  Status
  Offline
  cocuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Co Admin
  Üyelik tarihi
  Apr 2013
  Mesajlar
  839

  gucresim
  Güç Puanı
  1432


  Yazı Boyutu

  Cevap: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  Oral steroidler enjeksiyonlara göre çok zayıf kalırlar sadece enjeksiyonlarla güzel kombinler iş yapacaktır. diğerleri ise su tutumundan öteye gitmezler büyük ölçüde... karaciğerinizi yormayın o size lazım... saygılarımla...

  arda17 (10-26-2014) Güç Verdi

 5. #5
  Status
  Offline
  jayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Özel Üye
  Üyelik tarihi
  Jul 2013
  Yer
  Ankara
  Yaş
  41
  Mesajlar
  388

  gucresim
  Güç Puanı
  648


  Yazı Boyutu

  Cevap: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  Bu konu sabit konulara konulabilir bence

  Mentzer ve Melek11 Beğendi.
  Melek11 (10-25-2013) Güç Verdi

 6. #6
  Status
  Offline
  shadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  shadow
  Üyelik tarihi
  May 2013
  Yer
  Yunanistan
  Mesajlar
  7

  gucresim
  Güç Puanı
  24


  Yazı Boyutu

  Cevap: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  iğneyi vurdurmasının imkansız oldugunu belirten ve ısrarla kür yapmak isteyen arkadaşlara oral steroidleri enjeksiyon yanına yardımc ıolarak yazdıgımızı oral steroidlerin hepsinin karaciğere toksits olduğunu anlatıyoruz. First pass etken maddeyi koruma amaçlı alpha-17-alkyl ilave olan bu steroidler karın,bağırsak ve karaciğer yoluyla vücutta çalışmakta. En önemliside ana steroid olan testosterone oral steroidi Virigen sentetik erkeklik hormonu tabletikas içine zerk edilen Enantat,Sustanon vb erkeklik hormonları yerini tutmasada etkisini inkar edemeyiz. Anabolik olarak kullanacağımız diğer oral steroidlerde erkeklik hormonu üretimimizi baskılar ve alacağımız oral testosterone bu noktada yetersiz kalabilir tablet kürlerin kalıcıkas kazanımı enjeksiyon olanlara nispeten daha azdır ve androjenik etkisi fazladır.
  Yinede tablet kürü yapmak isteyenlere kas kazanmanız imkansız diyemeyiz.

  Winstrol,Anapolon,Dianabol,Oxandrolone,Halotestin, Turinabolgibitablet steroidlerle birçok kişi kür yapmakta komple kürleregörezayıf kalsalarda kas kazanmaktadırlar.

  Winstrol:Su atıcıdır.Yağ yakmaz. Kaslara çok güzel şekilde dirilik vesertlikkazandırır. DHT türevidir,östrojene dönüşmez. Yinedekullanırken Proviron gibi androjen destekleyicialmakgerekmektedir.
  Günlükdozajı:30-50 mg,1-4hafta

  Dianabol:Östorjene dönüşerek,hatta tüm gücünüöstrojenden alarakvücutta su toplayan ve kana hızlı karışarakiyi ölçüde güçve ölçü veren bir steroidtir. Doğal testoüretiminibaskılayacağından yine Proviron gibi bir anti maddealmakgerekir.
  Günlükdozajı:40-60 mg,1-6 hafta

  Anapolon:Vücuttaçalışma prensibi dianabol'le aynıdır,ciddi şekildeöstrojenedönüşür ama aynı zamanda da ciddi şekilde deandrojenik gücüvardır. Bu yüzden hem östrojen hem de androjenolarak yan etkilereyer açar. Fazla derecede su tutar,buna karşılıkdünyadaki engüçlü steroidlerdendir.
  Günlükdozajı:50-150 mg,1-4hafta

  Oxandrolone:Sadece oral steroidler arasında değil,tümsteroidler arasında enmasum olanıdır. Yan etkileri nerdeyseyoktur,ama vereceği katkıda sınırlıdır. Yağ yakımıyapar,hafif kuvvet ve enerji verir.Hiçbir şekilde aromatize olmaz.Kür arası geçişlerde,kürsonlarında kullanılır,adeleyi korur.Yukarıdaki steroidlerdenbiriyle rahatça kombineedebilirsiniz.
  Günlükdozajı:30-70 mg ,1-6hafta

  Turinabol:Kısaca açıklamak gerekirse,dianabol'ünonun kadar sututmayan,onun kadar aromatize olmayan versiyonudiyebiliriz. Dianabolkadar hızlı şekilde güç ve ölçü vermez,daha çok adelelerdesertlik için kullanılır. Yine de doğal testoüretiminibaskıladığından koruyucu almak gerekmektedir.Androjenik değeride anabolik değeri de çok yüksekdeğildir.
  Günlükdozaj:30-50 mg,1-4 hafta

  Halotestin:Tümsteroidler içerisinde en güçlü olanlardandır. İnanılmazyüksekbir anabolik değere sahiptir buna karşılık androjenik yanetkilergösterse de asla su tutmaz,aromatize olmaz ve östrojenedönüşmez.Yağ yakımı,kuvvet kazanımı için idealdir. Provironyerinearimidex gibi bir kuvvetli anti maddeilekullanılmalıdır.
  Günlükdozaj:30-60 mg,1-4hafta


  Burada korunmanın en önemli yolu beslenme tercihlerinizdir , vücuda giren tuz oranına dikkat etmelisiniz. Ağır bir küre girecekseniz beslenmenizde ağır karbonhidrat ve yağlara yer vermeyin , balık yağı Omega 3 takviyeleri kullanarak hipertansiyondan korunabilirsiniz. Böbrekleriniz için Kür boyunca günde enaz 3 litre su için ve Kür boyunca Milk Thistle yada Karsil, AlfaLipoik Asit takviyesi, C vitamini,Çinko Günde 1 er tablet karaciğerleri desteklemek için tavsiye edilir.

  SantoR, Melek11 ve pazarcı bunu beğendi
  Melek11 (10-25-2013),pazarcı (01-31-2014),SantoR (10-25-2013) Güç Verdi

 7. #7
  Status
  Offline
  o zaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Yeni Üye
  Üyelik tarihi
  Oct 2013
  Mesajlar
  1

  gucresim
  Güç Puanı
  10


  Yazı Boyutu

  Cevap: Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  reklam
  Güzel bir başlık olmuş teşekkür ederiz.


 • Bu konuyu beğendiniz mi?

  Oral Steroidler ile Kür (Haplar,tabletler)

  Güncel Beğeni


  Değerlendirme: Toplam 1 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi 3.00 puandır.

LinkBacks (?)

 1. Yandex
  Refback Bu Konu
  03-10-2014, 12:15 PM

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90